top of page

28.09.2024 - AKTIVNI - Gostujuća pobjeda Croatije ZH protiv Zürich City III

U natjecanju 4. amaterske lige Croatia  Zürich je upisala je pobjedu na gostovanju kod Zürich City SC III

Zürich City SC lll : NK Croatia Zürich  1:2  ( 0:1 )

Prvo poluvrijeme hrvatska momčad je dominirala, ali bez većih prilika za gol. Tek u sudačkoj nadoknadi (45+1 min.) Croatia postiže pogodak za vodstvo od 1:0. Strijelac je bio Hrvoje Pavlović udarcem iz voleja sa 17 metara.

U drugom dijelu momčad Croatije je je napravila četiri izmjenem. Domaćini su u tom dijelu dominirali, a igrači Croatije su u kontrama ugrožavali gol Cytija. Tek nakon četiri prilike, u 62. minuti Daniel Stepić postiže pogodak za vodstvo hrvatske momčadi od 2:0.

Domaćini tek u sudačkoj nadoknadi uspijevaju zatresti mrežu Croatije za konačan rezultat od 1:2.

Sastav NK Croatia ZH ( 4.liga ): Frano Dukić, Luka Prusić, Ivan Dukić (C), Carlos  Miguel  Fernandes Monteiro, Jurica Barišić, Stanislav Blažanovic, Karlo Turk, Hrvojr Pavlović, Sebastijan Jurić, Danijel Stepić. Još su igrali: Pero Zovko, Kristijan Papić, Leonardo Kafadar, Ivan Zubonja. Trener-igrač: Stanislav Blažanović. Strijelci za Croatije: 0:1 u 45 +1 Hrvoje Pavlović, 0:2 u 62.m.Daniel Stepic