20.09.2024 - SENIORI - Izvještaj s naše prvenstvene utakmice protiv FC Thalwila

FC Thalwil (Seniori 30+) vs NK Croatia ZH (Seniori 30+) - 9:1

Izvještaj s utakmice:

Datum: 20.09.2024.

Lokacija: Thalwil

Rezultat: FC Thalwil (Sen.30+) 9:1 NK Croatia Zürich (Sen.30+)

NK Croatia Zürich gostovao je na teškom terenu kod Thalwila u noćnoj utakmici koja se odigrala na stadionu Im Brand. Igrači domaćina natječu se u 1. Ligi i 2. Interligi, dok su igrači Croatije iz 3. Lige regionalne. Razlika u kvaliteti između dva kluba bila je očita, usporediva s onom između Dinama Zagreba i Bayerna Münchena.

Već u prvom poluvremenu rezultatom 4:0, domaćin je pokazao svoju dominaciju. Drugo poluvrijeme započelo je slično, s petim golom u 43. minuti. U 60. minuti, Ivan Dukić postigao je počasni gol za Croatiju, smanjujući rezultat na 5:1.

Međutim, domaćin je ubrzo postigao svoj šesti gol u 66. minuti, a Croatia se malo "trgla" do 80. minute, kada je primila tri gola zaredom u sudačkoj nadoknadi, čime je konačni rezultat bio 9:1. Utakmica je trajala 80 minuta, što je standardno za seniore 30+.